test.jpg
test2.jpg
test1.jpg
test3.jpg

KALITE POLITIKALARI

Bir şirketin ürün ve servis kalitesine yakın ilgi göstermezse ve bunun sürekliliğini sağlamazsa büyüyemeyeceği, gelişemeyeceği ve rekabetçi olamayacağı herkesçe bilinen bir gerçektir. Kalite kullanım uyumluluğu, doğru ürün için doğru bileşenleri sağlamak olarak tanımlanabilir. Özler Kablo en yüksek kaliteyi ve en iyi servisi sağlamayı müşterisine en büyük sorumluluğu olarak görür. Biz; grup olarak, ürün kalitemizi siz değerli müşterilerimiz kadar değerli sayarız. Bunun yanında, sizin özel kullanımınız için en doğru ve en iyi ürünleri sağlamaya önem veririz. Bizim için müşteri memnuniyeti ancak şu 5 faktöre dikkat edilerek sağlanabilir:

1. Ürün Kalitesi: Özler Kablo en iyi ürün ve servisi sağlamayı en önemli sorumluluğu sayar. Özler Kablo müşterilerinin güvenini sürdürülebilir kılmak için standartlara uygunluğun yanı sıra mükemmelliğe ulaşmayı görev edinmiş en iyi mühendislerle çalışır.

2. Servis Kalitesi: Özler Kablo ürünler konusunda sizi bilgilendirmeyi, özel uygulamalarınız için en doğru ürünü seçmenize yardımcı olmayı ve satış sürecini titizlikle yürütüp sizin için kolaylaştırmayı en büyük vazife olarak görür. Bütün bu niteliklerin kati müşteri memnuniyetine ulaşmak için önemli olduğunun farkındayız.

3. Güvenilirlik: Güvenilirlik imalat sürecine ve sonrasında yürütülen satış sonrası servise bağlı olarak gelişir. Bizim amacımız müşterilerimize en iyi ürünü, -ki bu bizim için maddesel ve üretimden kaynaklanan hiçbir sorun veya hata bulunmayan ürün demektir,- kusursuz servisle size ulaştırmaktır. Sizin şirketimize olan güveninizi sürdürmek ve korumak adına, Özler Kablo; üretim sürecini titizlikle kontrol etmektedir. Özler Kablo’da üretim sürecinin bütün adımları test edilir ve sürecin kusursuz işlediğinden emin olarak üretime devam edilir. Mühendislerimiz uzun dönem güvenilirliği temin etmek adına kalite güvence prosedürlerini sıkı bir şekilde uygularr. Kabloların ileride ulaşılması zor yerlere döşeneceği olasılığını göz önüne alarak ürünlerin güvenilirliğinin en önemli özellikleri olduğunun farkındayız. Özler Kablo’nun kalite güvence departmanı bu özelliğin korunması adına çok çalışmaktadır.

4. Kablo Performansı: En yüksek kablo performansına ancak teknolojik yatırımlara değer veren ve gelecekteki gelişim için aktif bir değer olarak gören şirketler tarafından ulaşılabilir. Bu amaçla Özler Kablo mühendisleri iletken, izolasyon ve koruyucu maddeler konusunda en son gelişimleri takip eder. İhracat yaptığımız ülkelerdeki uygulama gereksinimleri konusundaki tecrübemiz bize ürünlerimizde en iyi performansı ve siz müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun kablonun servisi için avantaj sağlamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Özler Kablo size özellikli kablolar, az duman çıkaran veya duman yayılması azaltılmış kablolar veya korozyon, aşınma veya darbelere dayanıklı, ürünler sağlar.

5. Güvenlik Özler Kablo, sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve düzenlemeleri, ürünlerinin kullanımında oluşabilecek tehlikeleri önlemek adına yakından takip etmektedir. Uygun test sertifikalarıyla üretim tesisine teslim edilmiş en iyi hammaddeyi kullanmanın öneminin farkındadır. Bu şekilde test edilen hammadde ve yardımcı malzemeler standartlara tam uygun hali ile üretim sahasına alınır. Sıkı uygulamalar sonucunda, Özler Kablo’nun ürünleri sağlığa zararlı olabilecek her şeyden arınmış bir şekilde kullanıma sunulur. Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001’e göre belgelendirilmiştir: Kaliteye verilen öneme dayanarak Özler Kablo kalite yönetim sistemi ISO9001:2000 Uluslararası Kalite Sistemi Standartlarına uygundur ve NQA (National Quality Assurance) tarafından sertifikalandırılmıştır. NQA UKAS ve ANAB (her biri ayrı ayrı olarak İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerinin ulusal akreditasyon kurumlarıdır.) tarafından akreditasyon bulunduran bir şirkettir. ISO 9001 Uluslararası standartlarından onaylanma, Özler Kablo’nun en yüksek ürün kalitesini bütün departmanların belirtilen standart şartlarına tam uygunluğunun ve gösterdiği özeninin bir ifadesidir.